Kasetony i pylony reklamowe

mim-com-pl-kasetony-reklamowe (12)
Produkowane przez nas kasetony reklamowe są podświetlane w technologii LED. Tego typu produkty cechuje wysoka energooszczędność oraz wysoka wytrzymałość. Dodatkowo płyty kompozytowe oraz pleksiglas, z którego wykonujemy reklamę mają duże walory estetyczne. Podświetlana reklama sprawdza się bardzo dobrze w naszych warunkach atmosferycznych. Ma zastosowanie nie tylko nocą, ale również w ciągu pochmurnych jesiennych i zimowych dni. Oczywiście tego typu reklamę możemy zastosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Oferujemy trzy rodzaje produktów w tej klasie:
  • Kaseton reklamowy podświetlany w technologii LED wykonany na ramie aluminiowej;
  • Kaseton reklamowy frezowany podświetlany w technologii LED z płyty kompozytowej typu dibond;
  • Kaseton reklamowy podświetlany w technologii LED z plexiglas czyli szkła akrylowego;

Kaseton reklamowy podświetlany w technologii LED wykonany na ramie aluminiowej

Pierwszy rodzaj kasetonu reklamowego wykonany na ramie aluminiowej może występować z tzw. ”napinanym licem”. Klient ma do wyboru wersję jednostronną lub wersje dwustronną lica. Cechą wyróżniającą lub charakterystyczną tego produktu jest możliwość wykonania go w dużym rozmiarze jak na przykład 10 m X 2 m lub nawet większym. Rama aluminiowa stosowana jest od wielu lat w reklamie.

Kaseton reklamowy frezowany podświetlany w technologii LED z płyty kompozytowej typu dibond

Drugi rodzaj kasetonu reklamowego wykonany jest z płyty kompozytowej typu dibond. Cechą charakterystyczną tego materiału jest wysoka trwałość i wytrzymałość na zmieniające się warunki atmosferyczne – co w naszym klimacie jest wartością dodaną. Dodatkowo dibond jest ceniony przez projektantów ponieważ posiada duże walory estetyczne.

Kaseton reklamowy podświetlany w technologii LED z plexiglas czyli szkła akrylowego

Kolejnym tworzywem, które ma zastosowanie w produkcji kasetonów jest plexiglas czyli szkło akrylowe, które daje duże możliwości tworzenia różnych kształtów np. koła czy elipsy. Reklama wykonana w tej technologii jest bardzo estetyczna i przyciąga uwagę odbiorców.