O nas

IMG_8486

Jesteśmy na rynku usług reklamowych od 1989 roku. Nazwa pochodzi od imion pierwszych właścicieli czyli Macieja i Magdy.

Oferujemy kompleksową produkcję reklam dopasowaną do potrzeb klienta oraz co bardzo istotne dopasowana do realiów montażowych. Od wydruków wielkoformatowych poprzez tablice informacyjne do kasetonów świetlnych. Lubimy wyzwania związane z nietypowymi zamówieniami np. podświetlana powierzchnia reklamowa na podłodze. Współpracujemy z agencjami reklamowymi, firmami architektonicznymi i wystawienniczymi tworząc stoiska targowe.

Naszymi klientami są firmy oraz instytucje takie jak banki, urzędy, placówki edukacyjne, placówki zdrowia, hotele, ośrodki wypoczynkowe, kościoły.

Ul. Strzelecka - Poznań

Początek był bardzo skromny….w małym lokalu w piwnicy na rogu ul. Strzeleckiej i Kopernika. W pobliżu pracownia fotograficzna, szewc i MiM – czyli sprzedaż artykułów biurowych i szkolnych. W tych czasach taśma samoprzylepna i długopisy PILOT były cenionymi materiałami, które sprowadzaliśmy ze Szwecji.  Wkrótce rozszerzyliśmy asortyment o gotowe litery i znaki samoprzylepne tzw. Kalkotext – produkowany i sprowadzany przez nas w Belgii.

Po kilku latach zaczęliśmy odchodzić od sprzedaży materiałów biurowych w stronę usług reklamowych. Zakupiliśmy pierwszy program graficzny COREL DRAW. W tych czasach programy były na dyskietkach. Maciej otworzył instrukcję obsługi Corel i samodzielnie wieczorami zgłębiał jego tajniki. Na tym etapie dołączył do nas nowy pracownik Paweł, który jest z nami nadal – już blisko 25 lat!   

Kamieniem milowym był zakup pierwszego plotera tnącego – Rolanda. I tak w miejsce gotowych liter – naklejek z Belgii zaczęliśmy oferować klientom wycinanie liter z folii samoprzylepnych i przygotowanie gotowego produktu w postaci tablic reklamowych i szyldów. Zyskaliśmy nowych odbiorców w postaci instytucji i firm w tym banków, placówek zdrowia, edukacji i urzędów.

Potrzeby klientów wyznaczały kierunek dalszego rozwoju. Chcieliśmy zaproponować im kompleksową obsługę. Klient potrzebował gotowego produktu, który miałby stalową konstrukcję, a następnie został zamontowany (czasami włącznie z betonową konstrukcją) w miejscu przeznaczenia. W ten sposób rozpoczęliśmy tworzenie metalowych konstrukcji do tablic. Jednocześnie zaczęliśmy produkować reklamy podświetlane w formie kasetonów świetlnych.

ul. Rybaki 34 - Poznań

Powoli nasza „dziupla” na Strzeleckiej stawała się zbyt ciasna. 150 m2 na Rybakach dawało nam nowe możliwości. I tutaj krokiem milowym był zakup drukarki wielkoformatowej, laserów tnących oraz grawerujących. Dzięki rozszerzeniu parku maszynowego mogliśmy rozszerzyć ofertę o bardziej zaawansowane technologicznie reklamy np. Litery i Znaki 3D.

Piotr

Od 2002 r współpracowaliśmy z firmą Piotra tworząc wspólnie projekty reklamowe. Postanowiliśmy połączyć siły i stworzyć wspólną firmę MiM Studio Reklamy. Dzięki dużemu doświadczeniu i kontaktom Piotra w branży wystawienniczej rozszerzyliśmy ofertę o wykonywanie i montaż stoisk targowych. Współpraca z firmami wystawienniczymi zaowocowała stworzeniem wielu stoisk targowych w kraju i zagranicą min. W Niemczech, we Francji, Włoszech oraz w Monaco.

Ul. Rozewska 4 - Poznań

I kolejna przeprowadzka w 2019 roku – tym razem do własnego już lokalu. Od marzenia o własnych metrach kwadratowych, o własnym ciepłym  i doświetlonym miejscu do pracy poprzez projekt i wykonanie. Ten proces trwał cztery lata. Teraz patrzymy z radością na nasz własny kawałek świata czyli własne 360 m2, gdzie przyjmujemy klientów, słuchamy, diagnozujemy potrzeby, podpowiadamy jaką technologię najlepiej zastosować, projektujemy, wykonujemy i w końcu montujemy. Oferujemy cały proces technologiczny. Klienci zyskują gotowy produkt reklamowy, zadowolenie i spokój ducha.